#GvūnųGerovėsMetai

Prisidėdami prie Gyvūnų gerovės metų iniciatyvos pradedame savo gerų darbų maratoną, kuris tęsis visus 2022-uosius metus! VISI įsiglobinę šunį iš KIKA Laikinų namų langelio turi galimybę NEMOKAMAI sudalyvauti mūsų organizuojamuose ABC mokymuose šeimininkams, kurių metu iš mūsų meistrių lūpų išmoksite kaip tinkamai prižiūrėti augintinio higieną ir pasirūpinti jo priežiūra namų sąlygomis!

 Registruojantis reikia nurodyti, kad esate projekto dalyvis bei atvykus su savimi būtina turėti įglobinimą patvirtinantį dokumentą. Vietų skaičius ribotas.

REGISTRACIJA

Atvirų durų dienos

ABC kursas šunų šeimininkams

Kursai įgyti profesiją

Kvalifikacijos kėlimo kursai kirpėjams

TAURO GROOMING ACADEMY organizuoja atvirų durų dienas augintinių šeimininkams ir gyvūnų kirpėjams. Renginio metu pamatysite, kaip mes dirbame, kokią kosmetiką ir įrangą naudojame.

Kaip pasiekti, kad augintinis visuomet atrodytų tarsi išėjęs iš kirpyklos? 

TAURO GROOMING ACADEMY startuoja 160 val trukmės PRAKTINIAI gyvūnų kirpimo mokymai pradedantiesiems specialistams, kuriems DOVANOSIME visą šunų kirpėjo įrankių krepšelį!  

Profesionalūs šunų kirpėjai gali rinktis kvalifikacijos kėlimo kursus. Juose išgirsite kitų specialistų patarimus, įžvalgas apie įvairias darbo technikas bei metodus, kurie veikia geriausiai.

Kursų trukmė – 4 val. 

KURSŲ TRUKMĖ - 160 VAL.

DAUGIAU INFOMACIJOS

DAUGIAU INFOMACIJOS

DAUGIAU INFOMACIJOS

DAUGIAU INFOMACIJOS

Kursų trukmė – 2 val. 

Įsiglobinusiems šunį - ABC kursai dovanų

Organizuojame mokymus Gyvūnų gerovės metų projekto 2022 dalyviams, kurių metu įsiglobinę beglobį keturkojį šeimininkai gali pagilinti savo žinias apie jo higieną ir priežiūrą.

DAUGIAU INFOMACIJOS

Kursų trukmė – 4 val.